Pirminė ambulatorinė asmens sveikatos priežiūra
Gydytojas Darbo laikas
I II III IV V
Adomas Lukoševičius Direktorius, Šeimos gydytojas 8.00 – 13.00 8.00 – 13.00 8.00 – 13.00 8.00 – 13.00 13.00 – 18.00
Genovaitė Stonienė Šeimos gydytoja 13.00 – 18.00 8.00 – 13.00 13.00 – 18.00 8.00 – 13.00 8.00 – 13.00
Nijolė Ramanauskienė Šeimos gydytoja 8.00 – 13.00  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00 (Grabupių medicinos punkte) 8.00 – 13.00 8.00 – 13.00
Roma Šukliauskienė Šeimos gydytoja  8.00 – 13.00  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00  8.00 – 13.00  13.00 – 18.00
Irena Macienė Šeimos gydytoja  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00  8.00 – 13.00
Kristina Radavičienė Šeimos gydytoja  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00  8.00 – 12.00  14.00 – 18.00 8.00 – 12.00
Viktorija Gedeikytė – Kniukštienė Šeimos gydytoja  11.00 – 14.00  13.30 – 16.30 8.30 – 11.30 13.00 – 17.00  8.30 – 11.30
Ernesta Gedvilė Gydytoja akušerė ginekologė
Michail Tarachovskij Gydytojas akušeris ginekologas
Narcizas Murauskas Gydytojas akušeris ginekologas
Algis Starkus Gydytojas chirurgas
Jūratė Pryšmantienė Vyr.bendrosios praktikos slaugytoja; Akušerė
Aldona Lekšienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Dalė Venckuvienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Ginta Čepulienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Vilma Seminauskienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Brigita Monika Šakienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Daiva Kuzienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Vitalija Rauluševičienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Irena Lingienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Asta Buinickienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Nijolė Agintienė Bendrosios prakt. slaugytoja
Vilma Urniežienė Bendrosios prakt. slaugytoja

 

 

Pirminė ambulatorinė odontologinė sveikatos priežiūra
Gydytojas Darbo laikas
I II III IV V VI
Eglė Ramanauskaitė Gydytoja odontologė 8.00 – 18.00 8.00 – 18.00 9.00  – 15.00
Laura Liutkutė Gydytoja odontologė (Vaiko auginimo atostogose)
Jūratė Ruškienė Gydytoja odontologė  13.00 – 18.00  8.00 – 13.00  8.00 – 13.00
Jurgita Talanskienė Gydytoja odontologė  8.00 – 18.00  8.00 – 18.00
Jonė Karbauskaitė Gydytoja odontologė  8.00 – 18.00  8.00 – 18.00  8.00 – 18.00
Ieva Šišova Gydytoja odontologė (Vaiko auginimo atostogose)  8.00 – 13.00  8.00 – 18.00
Kristijonas Kungelis Gydytoja odontologas  8.00 – 18.00  8.00 – 18.00
Asta Žemaitienė Bendrosios prakt.slaugytoja
Virginija Rimkienė Bendrosios prakt.slaugytoja
Irena Petrauskienė Bendrosios prakt.slaugytoja
Monika Kavoliūnienė Burnos higienistė 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00 8.00 – 17.00
Gintarė Grūpienė Burnos higienistė  8.00 – 14.00  8.00 – 13.00  13.00 – 18.00

 

 

Administracija
Danutė Veličkienė Vyr.finansininkė
Daiva Rauktytė Buhalterė
Motiejus Budvytis Vairuotojas
Zenaida Tilvikienė Valytoja
Eimantė Brazienė Registratorė (vaiko auginimo atostogose)

 

Grabupių kaimo medicinos punktas
Nijolė Agintienė Bendruomenės slaugytoja